Międzynarodowy gang hakerów ukradł 250 tysięcy złotych z konta bankowego jeleniogórskiego starostwa. Komputery w księgowości powiatu padły ofiarą ataku grupy przestępczej.
Na szczęście ostatnio powiatowi udało się odzyskać skradzioną sumę. Prokuratura zwróciła ok. 70 tysięcy złotych, które zajęto na kontach przestępców. Resztę zwrócił bank, z którym współpracuje starostwo.

 Dziś 14 października 2015r. telewizyjne dzienniki podały informację, że za atakiem hakerskim na Urząd miasta i Gminy w Jaworznie w wyniku, którego kwota ok 1 miliona zł została przez pracownika tego urzędu przelana na podmienione konto stało dwóch studentów z Warszawy. 

Audyt

Wyprzedź incydent  -  zleć nam audyt. Poprawimy bezpieczeństwo teleinformatyczne Twojej firmy oraz  danych znajdujących się w zasobach struktur IT za Twoją bramą internetową. 

Pamiętaj że ...

Najczęstsze przyczyny utraty danych:

  • Błąd człowieka
  • Awaria sprzętu
  • Awaria źródła zasilania
  • Uszkodzenia nośników
  • Błędy oprogramowania

O firmie

Zajmujemy się doradztwem informatycznym. Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych i systemach zarządzania bezpieczeństwem informacji. Audytujemy i wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymogami normy PN-ISO/IEC 27001

Adres

ul. Plażowa 25
62-070 Zborowo
Gmina Dopiewo

Telefon

+48 601706566

Wyślij wiadomość

Real Time Web Analytics